18 Mayıs 2017, Perşembe, 13:36

İLKELERİMİZ

ÖNEMLİ NOT: Yazarlık Başvurusu için İLETİŞİM FORMUNU doldurmanız yeterlidir.

 

NettenYazar İlkeleri

 Amacımız, bilginizi ve ilginizi çeken konuları sitemizde paylaşmanızı sağlamak… Böylece hem size kendinizi geliştirme imkanı sunuyor, hem de yazılarınızı okuyanları aynı imkandan faydalandırmış oluyoruz. Yazarlarımızın paylaştığı içerik üzerindeki haklarına saygı gösteririz ve her kullanıcı sağladığı içerikten sorumludur. Bu ilkeler nedeniyle, aşağıda açıklanan özel durumlar dışında, yazılarınızı sansürlemiyoruz.
İçerik Sınırları ve NettenYazar Kullanımı

NettenYazar’da yazar olmak oldukça kolay… Adınıza kayıtlı bir fatura fotokopisi veya ikametgâh ilmühaberi ve nüfus cüzdanı örneği istemiyoruz tabii ki de. Bu sekmeden çıkıp iletişim sekmesinden ‘Yazar Olmak İstiyorum’ konu başlıklı iletinizi  bize göndermeniz yeterli. Size göndereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile YAZAR PANELİ butonunu tıklayarak kullanım kuralları dahilinde hemen yazmaya başlayabilirsiniz.

Yazar Panelini kullanmak istemeyen yazarlarımız; Yazılarını bize  E-Posta atar. Bizde onların adı ile yayınlarız.

 

Her ne kadar içerik türüne bazı sınırlamalar getirmiş olsak da, söz konusu sınırlamalar, yasal gerekliliklere uyulmasını sağlar ve herkesin NettenYazar deneyimini daha iyi bir hale getirir. Zaman zaman bu kuralları değiştirmemiz gerekebilir ve değişiklik hakkımız her zaman saklıdır.

En yeni kuralları görmek için lütfen arada bu sayfaya göz atın.

• Taklitçilik:
Başkalarını taklit ederek içerik kopyalaması olduğu takdirde kaynak göstermek zorunludur. Böylece yasal olarak siz de biz de bir suçlama ile karşılaşmamış oluruz.

• Özel Bilgiler: 
Başkalarına ait özel ve gizli bilgilerini kendi yazılı yetkisi ve onayı olmadan yayınlayamazsınız. Böyle bir şey zaten olmaz ancak biz yine de uyarımızı yapmış olalım.

• İçerik Hassasiyeti:
Yazılarınızın içeriğinde sizden dikkat etmenizi isteğidiğimiz tek bir şartımız var. Yazılarınızda dini, milli, ahlaki ve tarihi hassasiyetlere dokunacak bölümleri dikkatle işlemenizi istiyoruz ki, kimse sitemizden en ufak bir rahatsızlık duymasın. Ayrıca yazılarda güncel iç politikaya da girilmemesini tavsiye etmekteyiz.

Denetimler kaliteyi korumak amacıyla sürdürülecektir. Editörlerimiz tarafından siteyi kötüye kullanılan yazarların yetkileri iptal edilecek ve yazmaları engellenecektir. Aynı zamanda bu kurallara uymayan yazılar sansüre uğrayabilir. Sansür ve yazarlık iptal hakkı NettenYazar’ın kendi inisiyatifindedir.

Şimdi Yazar Olmak İçin sekmesinden çıkın ve hemen İletişim sekmesinden bize yazar olmak istediğinize dair bir ileti gönderin.

Güzel yazılarınızı heyecanla bekliyoruz…

NettenYazar Ekibi