27 Temmuz 2017, Perşembe, 0:06

Oyun Canavarı | GeForce GTX 1080 Ti

Oyun Canavarı | GeForce GTX 1080 Ti

GeForce GTX 1080 Ti, NVIDIA Pascal mimarisini temel alan yeni ve en iyi NVIDIA oyun grafik kartıdır. En üst düzey oyun platformunun en yenisi olan bu grafik kartı, olağanüstü oyun oynama gücü, yeni nesil 11 Gbps GDDR5X bellek ve büyük bir 11 GB çerçeve arabelleğe sahiptir. GeForce GTX 10 serisi grafik kartları, önceki nesil grafik kartlarına 3 kat daha fazla performansın yanı sıra yenilikçi oyun teknolojileri ve çığır açan VR deneyimleri sunmak üzere Pascal mimarisi ile güçlendirilmektedir.

Oyunları değiştiren performans, yenilikçi teknolojiler ve sürükleyici, gelecek nesil VR sunan NVIDIA Pascal ise dünyanın en gelişmiş GPU mimarisidir. Enfes görüntüler ve sesler ile oyun oynamak için yepyeni bir yol sunar. En hızlı, en akıcı, efektif güç verimliliğine sahip oyun deneyimi sunmak için ultra hızlı FinFET kullanılarak ve DirectX 12 özellikleri desteklenerek geliştirilen Pascal ile güçlendirilen grafik kartları üstün performans sunar. En iyi Pascal GPU’su GeForce GTX 1080, inanılmaz oyun deneyimi için ayrıca yüksek bant genişlikli GDDR5X teknolojisine sahiptir. Pascal VR, ultra yüksek çözünürlük ve çok sayıda monitör dahil olmak üzere gelecek nesil ekran gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilmiştir. Son derece akıcı oyun deneyimi ve sinematik deneyimler için NVIDIA GameWork teknolojilerine sahiptir. Ayrıca, devrim niteliğinde 360 derece görüntü yakalama özelliği içerir.

Oyun Canavarı | GeForce GTX 1080 Ti

GeForce GTX 1080 Ti Founders Edition gerçek anlamda benzersizdir. NVIDIA tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Dökme alüminyum gövde ve 7 fazlı dualFET güç kaynağı da dahil olmak üzere birinci sınıf malzeme ve bileşenlerle üretilmiştir. Isı açısından zorlu ortamlarda bile tutarlı performans sağlamak için tasarlanmış ileri düzey buhar haznesine sahip bir radyal fan ile soğutulur.

Oyun Canavarı | GeForce GTX 1080 Ti
Oyun Canavarı | GeForce GTX 1080 Ti

GeForce GTX Oyun Bilgisayarları ve grafik kartlarıyla, dünyanın en iyi platformunda oyun oynamaya hazırsınız. GeForce GTX 10 Serisi ile Game Ready. Artık oyunlar hiç olmadığı kadar benzersiz görsellere sahip ve daha sürükleyici. Ultra ayarlar ve 60+ FPS’de oyun oynamak hayal değil. Önceki nesillere göre 3 kata kadar daha fazla performansa sahip olan GeForce GTX 10 Serisi, oyunlarda en üst düzey deneyimi sunar. Oyun dünyasının geleceği sanal gerçeklikte. GeForce GTX 10 Serisi platformun eşsiz performansı ve teknolojileri sanal gerçekliğin (VR) sürükleyici yeni dünyasını keşfetmenizi sağlar.

Oyun Canavarı | GeForce GTX 1080 Ti
Oyun Canavarı | GeForce GTX 1080 Ti

Dünyanın en güçlü ekran kartı olan GeForce GTX 1080 Ti yurtdışı satış fiyatı 699 $ olarak belirlenmiş. Ülkemizde satışa sunulduğunda fiyatın artması tahmin ediliyor.

 

Kaynak: Nvidia

2 Yorum

  1. Mert Günalp

    Alın bi konsol uğraşmayın ekran kartıyla, anakartla, ram bellekle. Playstation 4 ve Xbox One oyunları zaten optimum seviyede çalıştırıyor.

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir